Hakkımızda


Fragman
Ülkemizin her şehrinde bir yazılım, yazılımın olduğu her yerde mutlaka bir İnternetten Satış vardır. Bu, 1985 Yılında başlayan bir hikayenin serüveni. 100 Yıldan fazla sürecek bir heyecanın var oluş hikayesi. Başlıyoruz..


100 yıllık bir şirket kurduk!
İnternet bağlantısının 90'lı yıllar da ülkemize gelmesiyle birlikte, gelecekte büyük ama çok büyük yazılımsal sistemlerin olacağı ve çok az kişinin anladığı muazzam büyük bir çağ başlamıştı. O çağın adı : e-ticaret!

İnsanoğlu, binlerce yıldır; demiri işlemiş, ağacı işlemiş, taşı işlemiş, toprağı işlemiş ve tarih boyunca emek üreterek gelirini ticaretten elde etmiştir. Bu sebeple ticaret de; tarih içerisinde değişimden ve gelişimden nasibini büyük oranda almıştır.

İnternetten Satış, Dünya'nın apaçık bir gerçeği olarak, artık güneş gibi önümüzde durmaktadır.

Teknolojiyle süper zekaların yarıştığı bu dijital Dünya da bizim görevimiz; yeni bir yüzyılı inşâ edecek sistemler üretip, üretilen bu sistemleri, milletimizin hemen hemen her bir ferdine, hem kolaylaştırıcı hem de sevdirici bir usûlle, adil ve eşit kazanç elde edecekleri, bir düzen sağlamaktır.


Hedeflerimiz
Yeni bir çağın başladığı bu dijital Dünyada da bizler biliyoruz ki, ticaret; yalnızca dürüstlük ilkeleri esas alındığında ticarettir. Dijital Dünyanın ticareti de, yine bu ilkelere dayanmak zorundadır.

Teknoloji bir nimettir. İnsanlığa bahşedilen bu nimeti kullanmak için herkese ve herşeye; doğruya, faydaya, güzele, iyi olmaya ve adil olmaya çağrı yapıyoruz. Yeni bir Dünya da e-ticaret; ancak bu dürüstlük ilkeleri üzerine kurulduğunda; herkes için ve herşey için güzel bir çığır açılmış olacaktır.

Bu sebeple e-ticaret, geleceğin az bir sesi değil, çok daha fazla gür bir sesi olacaktır.


Bir değeri büyütmek
Bir değeri büyütmek, sahip olunan fikre cansuyu olmakla başlayıp, emekle devam eden büyük bir olgudur.

İnternetten Satış olarak bizler, yaptığımız her şeyde bir etki oluşturmayı seviyoruz. Öğrendiği bilgileri paydaşlarıyla beraber, en kısa süre de hayata geçiren bir firmayız.

Tecrübe; ancak iş süreçlerinde kurulan iletişimlerden kaynaklı kültür alışverişleri sonucu oluşmakta ve zenginleşmektedir. Bu sebeple, sizlerin iş süreçlerini en iyi şekilde yönetebilmek için yıllarımızı bu yolda kazandık.

E-ticaret eşittir İnternetten Satış©


Biz
2009 Yılında resmi olarak kurulan İnternetten Satış, ar-ge merkezinde ticari program ürününü öncelemiş ve e-ticaret, kargo, sanal santral, pazar yerleri entegrasyonlarının yanında kurumsal ürünleriyle birlikte üretim, ihracat, barkod sistemi, nakliyat sistemi, genel muhasebe, personel takip, teknik servis, oto servis ve medya reklam yönetimi gibi ikiyüzü aşkın ürünü ile yurtiçi ve yurtdışına hizmet vermektedir.

Asrımızın en mühim hastalıklarından biri olan COVID-19 ile mücadele kapsamında home ofis olarak tüm arkadaşlarımız evlerinde hizmet vermektedir. Hastalığın geçmesine müteakip yine de mesafe kurallarına uygun bir şekilde iş yerimizde faaliyetlerimize devam edeceğiz.

E-ticaret konusunda yirmi yıla yakın bir sürecin ortaya koyduğu bir tecrübemiz bulunmaktadır. Bu tecrübe kapsamında, e-ticaret ile tanışmak isteyenlere internetten satış sitemizi açmış bulunmaktayız. Buradaki amacımız henüz en başta iken e-ticaretin yazılı olan ve olmayan kurallarını öğrenmeleri için müşterilerimizi yetiştirmektir. Bu sebeple, e-ticareti tanımaya yatırım için çok yüksek bedeller ödemeye gerek kalmamaktadır.

Başarı için eskimeyen en değerli metot; modellemedir. Biz, bu çalışma modelimizle, ülkemizin e-ticaret açısından çok zengin dinamiklere insanımız sayesinde sahip olacağına inanıyoruz.

Satış bir kere, destek çok kere olur. Destek ekibimizle birlikte güzel bir değer üretmek isterseniz, e-ticaret sanal mağaza tanışma paketi ürünümüzle birlikte; çaba bizden, gayret sizden diyoruz.

Birlikte uzun yıllar çalışmak dileğiyle..


| İnternetten Satış